Ne kiekviena dūmų mašina yra tinkama visoms patalpoms. Tai pabrėžia dauguma su garso technika ir įvairiais efektais dirbančių specialistų. Ieškantiems tokios dūmų mašinos, kurią būtų galima naudoti praktiškai visuose renginiuose ar patalpose, reikėtų nustatyti adekvatų biudžetą jos įsigijimui. Tokie įrenginiai siūlomi tiek įprastose, tiek ir elektroninėse muzikos prekių parduotuvėse. Norintiems mažiausių kainų, pastarasis variantas būtų geresnis. Internetinės muzikos prekių parduotuvės pateikia itin didelį dūmų mašinų pasirinkimą. Tačiau tai nėra vienintelis tokių pardavėjų privalumas. Visą su muzika bei efektais susijusią įrangą internetu naudinga pirkti dėl to, kad kainos ir kokybės santykis ten yra geriausias. Tuo labiau – vienoje el. parduotuvėje galima įsigyti ir visai kitus įrenginius.
Kiekviena dūmų mašina gali būti perkama kartu su kitai įrenginiais, o tai padėtų bent kažkiek sumažinti išlaidas. Pravartu žinoti, kad internetinės parduotuvės pateikia ne tik geriausias kainas, bet ir milžinišką pasirinkimą. Tai reiškia, kad vienu metu jūs galite užsisakyti ne tik dūmų mašinas, bet ir kitus įrenginius, kurie galbūt jums bus reikalingi. Tai aktualu turėtų būti tiek įvairiausių maitinimo įstaigų savininkams, tiek renginių organizatoriams, tiek ir rengiantiems įvairius pasirodymus. Netgi dideliuose koncertuose naudojamos dūmų mašinos dabar gali būti įsigyjamos internetu mažiausiomis kainomis.
Tiesa, tiems, kuriem reikalinga kokybiška dūmų mašina, reikėtų nusiteikti, kad jos kaina nebus labai maža. Priklausomai nuo įrenginio galimybių, kainos taip pat pakyla esant kažkokiems populiariems prekiniams ženklams. Jums reikėtų žinoti, kad garsiais prekiniais ženklais pažymėtos dūmų mašinos yra brangesnės, tačiau tai dar nereiškia, kad jos bus aukščiausios kokybės. Internetinėse parduotuvėse naudinga rinktis dūmų mašinas dėl to, kad ten siūlomas platus pasirinkimas. Ten rasite tiek žinomų gamintojų dūmų mašinas, tiek ir visiškai jokiais prekiniais ženklais nepažymėtus įrenginius. Pastarieji kainuoja pigiau, tačiau tai nereiškia, kad jie yra prastesnės kokybės. Norintiems įsigyti kokybišką dūmų mašina mažiausiomis kainomis, iš pradžių reikėtų kruopščiai perskaityti kiekvieno siūlomo įrenginio aprašymą.
Internetu įsigyti kokybišką dūmų mašiną yra paprasčiau. Matote, kiekviena muzikos prekių parduotuvė internete pateikia detalų aprašymą. Matysite kokio galingumo yra dūmų mašina, kaip ji gali būti įjungiama bei valdoma, kokios spalvos dūmus skleidžia ir t.t. Žinant visą dūmų mašinos specifikaciją, tuomet ir reikėtų ją rinktis. Be abejo, nereikėtų dairytis į neaiškių pardavėjų pasiūlymus, nes galima skaudžiai nudegti finansiškai.
Kiekviena dūmų mašina turėtų būti perkama atsižvelgiant į visus niuansus. Jeigu bandysite sutaupyti pinigų rinkdamiesi tuos neadekvačius pasiūlymus skelbimų portaluose ar kitose neaiškiose vietose, tai tikėtina, kad tiesiog prarasite pinigus arba įsigysite labai prastos kokybės įrenginį. Norintiems saugumo, patartina rinktis populiariausias internetines muzikos prekių parduotuves. Jos ne tik siūlo kokybiškiausią įrangą, bet taip pat suteikia pinigų grąžinimo garantiją, kuri numatoma Lietuvos įstatymuose bei Europos Sąjungos direktyvose.
Kokybišką dūmų mašina šiuo metu galite įsigyti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų. Kaina priklauso nuo įrenginio galimybių. Jeigu dūmų mašina bus naudojama nedidelėse patalpose, tai tuomet bus galima rinktis paprastesnį įrenginį. Tačiau, jeigu kalba eina apie dūmų mašinų naudojimą arenose, tuomet ir kaina bus kiek didesnė.