parduodame imonesKažkur girdėjote, kad įsigyti įmonę galima už visai nedidelę kainą? Tai jus privertė apsigalvoti ir atidėti UAB registravimo procedūrą? Tai iš esmės yra tiesa. Tačiau, reikėtų paminėti, kad perkamos įmonės turi savų trūkumų. Aišku, kai kuriems tokie maži niuansai gali pasirodyti nereikšmingi, tačiau kitiems – jie labai svarbūs. Pirkti įmonę yra pigiau nei ją registruoti, bet vėlgi – viskas priklauso ir nuo registravimo ypatumų. Matote, jeigu registravimas vyksta savomis jėgomis, tuomet taip – išleidžiamos didžiausios sumos. Jeigu įmonė registruojama per tarpininkus, tuomet viskas gali kainuoti pigiau nei galvojate.
Pabrėžtina, kad įmonių įsigijimas yra viena iš alternatyvų registravimui. Tuo ypač domisi pradedantys verslininkai. Įmonių įsigijimo kainos siekia apie kelis šimtus eurų, o tai juk geriau nei mokėti kelis tūkstančius, ar ne? Aišku, jeigu įmonė registruojama per tarpininkus, tuomet vėlgi – kainos šiek tiek keičiasi.
Kalbant apie įmonės registravimą per tarpininkus, reikia paminėti, kad ir nuo tų tarpininkų daug kas priklauso. Matote, vieni teikia konsultacijas ir teisines paslaugas. Pavyzdžiui, kai kurių paslaugų teikėjų darbo pobūdis – padėti klientui registruoti įmonę. Tai gali kainuoti papildomai. Tai tikrai nebūtų patrauklus variantas. Tačiau, kiti paslaugų teikėjai yra suinteresuoti pasiūlyti papildomas paslaugas – registracijos adresus bei kapitalo formavimą. Štai, tokie specialistai padės jums įregistruoti įmonę norimu vardu pigiau, nei tai darytumėte patys.
Jeigu įmonę registruojate per tarpininkus, tuomet iš anksto turėtumėte viską aiškiai suderinti. Kalba eina apie paslaugų įkainius. Turite įspėti paslaugų teikėjus ko iš jų tikitės. Jeigu jums reikės registracijos adreso, būtinai tai nurodykite, o tas pats liečia ir kapitalo formavimą. Matote, kai kurie specialistai ima pinigus tik už konsultacijas, tad iš anksto turite jiems pranešti kokių paslaugų jums reikės. Kaip bebūtų, pasinaudojus kapitalo formavimo ir registracijos adreso suteikimo paslaugomis, įmonės registravimas vis tiek kainuos mažiau.
Ieškant tokių specialistų, užtenka apsilankyti internete, o tiksliau – naudokite paieškos sistemomis. Ten rasite ir įmonių pardavėjus. Nurodote tarkime tokį terminą „parduodame įmones“ ir gausite minėtus paslaugų teikėjus bei įmonių pardavėjus.