Norite aplankyti Vilnių su kažkokia žmonių grupe, tačiau tam neturite tinkamo transporto? Autobusų nuoma Vilniuje ir kituose miestuose šiuo metu yra gana pigi, o tai pat pervežimo paslaugas siūlančios įmonės gali prisitaikyti prie visų klientų individualių pageidavimų. Jeigu planuojate ekskursiją o Vilnių ar kitą miestą, tuomet jums reikėtų atidžiau panagrinėti keleivių pervežimo paslaugas siūlančių įmonių pasiūlymus. Kiekviena įmonė gali pasirūpinti keleivių saugumu ir itin patogia kelione, tačiau turėkite galvoje, kad kiekvienas paslaugų teikėjas kainas nustato individualia tvarka. Rinkdamiesi autobusų nuomos paslaugas, būtinai peržiūrėkite kokius reikalavimus nurodo įmonės. Dažniausiai keliami reikalavimai visur yra panašūs, tačiau kai kurie pervežėjai gali nustatyti dar ir papildomas sąlygas.
Autobusų nuoma Vilniuje ar kituose miestuose pasinaudoti galima tik tuo atveju, jeigu klientas atitinka visus reikalavimus. Ypač svarbu pabrėžti, kad autobusus visada vairuoja tik įmonių vairuotojai, tad jums nereikėtų tikėtis, kad kažkuri įmonė išnuomos autobusą, jeigu turite tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Apskritai kalbant, Lietuvoje net nėra galimybės nuomotis autobusų, nes bet kokiu atveju yra keliamas reikalavimas drausti keleivius. Tad, jeigu jūs ruošiatės į ekskursiją, tuomet turėkite galvoje, kad visą kelią vairuosite ne jūs, o įmonės vairuotojas.
Ne ką mažiau svarbu tai, kad įmonės reikalauja atitikti visus keliamus reikalavimus. Tai ypač liečia keliaujančius su nepilnamečiais. Keliaujant su jais į kažkokią ekskursiją, būtina, jog tam tikrą vaikų skaičių lydėtų atitinkamas suaugusių skaičius. Tad, jeigu esate vienas suaugęs asmuo su keliomis dešimtimis vaikų, tuomet vargu ar kuri įmonė norės jums išnuomoti autobusą.
Keleivių bagažas autobusuose irgi yra ribojamas. Taipogi verta žinoti, kad keliaujant autobusais, nėra kažkokios privilegijos vežtis su savimi milžinišką bagažo kiekį. Kiekviename keleiviui yra nustatytas limitas, tad nuomojantis transportą, būtinai išsiaiškinkite koks jis yra.
Nuomodamiesi autobusą, būtinai išsiaiškinkite kaip viskas vyksta. Kai kurios įmonės gali jus ir jūsų keleivius surinkti iš skirtingų vietų, tačiau kitos įmonės už tai taiko papildomus mokesčius. Tad, norintiems apsieiti pigiau, reikėtų burtis į vieną vietą.