Domitės kiek kainuoja interneto puslapių kūrimas? Vargu ar kuris nors specialistas ar įmonė galėtų iškart įvardinti kainą. Ji yra nustatoma tik tuomet, kai klientas pateikia informaciją ko jis tiksliai nori. Iš pradžių klientas turi nurodyti ar tai bus informacinė svetainė ar kažkoks nematytas unikalus portalas. Kiekvienu atveju kaina nustatomas individualiai. Informacinės svetainės yra pigesnės, o unikalūs portalai – žymiai brangesni. Norintiems užsisakyti interneto svetainių kūrimo paslaugas, patartina prieš tai pasidomėti ir pačiais specialistais ir paslaugų atlikimo ypatumas. Matote, jeigu jūs užsisakysite paprastą interneto svetainę nieko apie tai neišmanydami, tai jūs vien už turinio valdymo sistemos įrašymą galite mokėti didžiules sumas ir nieko vis tiek nesuprasite.
Paprastos interneto svetainės kuriamos naudojant viešas turinio valdymo sistemas. Tokių tinklapių sukūrimui reikia tik serverio, adreso ir šiek tiek žinių. Matote, populiariausios turinio valdymo sistemos yra prieinamos visiems. Jų naudojimas yra nemokamas. Didžiausias iššūkis naujokams – nežinojimas kaip jas įrašyti. Jeigu jums reikia tokio tinklapio, kuriame visada publikuotumėte kažkokią informaciją, tai tokia minimali interneto svetainė, kuri pajungta ant viešos TVS, jums bus kaip tik. Ją galite susikurti patys arba galite kreiptis į specialistus. Žinoma, už dyką jie darbų neatliks.
Kas liečia turinio sistemų naudojimą tinklapių kūrimo metu, vertėtų žinoti, kad didesnes sumas moka tie, kurie nori išskirtinio dizaino. Dizainus galima nusipirkti, o jų kaina prasideda nuo kelių dešimčių eurų. Tačiau, tokie dizainai gali būti naudojami ir kitų vartotojų. Kalbant apie unikalius dizainus, tai paslaugų kaina išaugtų tuomet, jeigu kreiptumėtės dėl išskirtinio dizaino, kurį kurti reikėtų nuo nulio. Tai jums gali atsieiti nuo kelių šimtų eurų.
Internetinių puslapių kūrimas kainuoja daug brangiau, jeigu viskas programuojama. Tokiais atvejais kainos išauga keleriopai. Priklausomai nuo projekto esmės, kai kurie darbai gali trukti netgi kelias savaites ar mėnesius. Juk patys suprantate, kad tokie darbai už kelias dešimtis eurų tikrai nebus atliekami? Tam jums reikės skirti daug didesnį biudžetą. Pabrėžtina, kad geriausia būtų kreiptis į profesionalus, nes jie dirba galbūt brangiau, tačiau daug greičiau.