Jei laiminga pora į savo kvietimus neįtraukė vestuvinių dovanų sąrašo informacijos ar norite sugalvoti vestuvių dovaną, kuri jiems bus smagi ir netikėta, pažvelkite į keletą populiariausių vestuvių dovanų 2021 metais, tokių kaip vestuvių filmavimas, asmeninis vilnos apklotas, mini projektorius bei kiti variantai.

Puikus dalykas, kai nesivadovaujate pateiktu sąrašu, yra tai, kad galite būti kur kas kūrybiškesni ir porai pasirinkti ką nors asmeniško, kas jiems atvers šypseną.

Mes turime idėjų dovanoms patirti, nuostabių asmeninių dovanų ir daug dovanų gurmanams, namų kūnams ir meno mėgėjams. Jei norėtumėte vestuvių dovanų idėjų, kurios bus tikrai įvertintos, jas radome.

Vestuvių dovanų idėjos

Net jei pora kartu gyveno keletą metų, vestuvių dovana namams yra puiki vestuvių dovana, nes ji bus naudojama ar matoma kiekvieną dieną kaip linksmas vestuvių priminimas.

1. Asmeninis vilnos užklotas

Padovanok dovaną, kuri išliks visą gyvenimą, naudodama minkštą, ančių kiaušinių mėlyną, vilnonį silkių kaulo užmetimą, kuriame galima užsakyti išsiuvinėtus poros vardus.

Antklodę galite įsigyti įvairių spalvų, tačiau šviesiai pilkas atspalvis yra jaukiausia medžiaga, po kuria susisuka.

2. Vestuvių vietos spauda

Jei jau gavote kvietimą į vestuves, žinosite poros pasirinktą vestuvių vietą. Tokiu atveju galima užsakyti įmonėje, kad ji sukurtų spalvingą vestuvių vietos personalizuotą akvarelės eskizo atspaudą, kurį galima padovanoti šventės dieną ar vėliau. Tai graži dovana, kurios pora tikrai nesitikės.

3. Nešiojamas mini projektorius

Projektorius yra puiki dovana jaunavedžiams! Leiskite jiems mėgautis jaukia kino naktimi dviese savo kambaryje su vynu ir užkandžiais, arba vasarą su draugais įrenkite kino teatrą ant sodo.

Daugelis porų negali sau leisti didelio naujo televizoriaus, tačiau projektorius suteiks tą milžinišką plokščiaekranį vaizdą be kainos.

4. Asmeninė medžio smulkinimo lenta

Kaip nuostabi dovana yra pjaustymo lenta, kuri pasididina dvigubai. Ji puikiai veikia kaip sūrio lenta, todėl siųskite ją kaip vestuvių dovaną kartu su keletu mėgstamiausių poros sūrių. Laimėsite visus geriausių svečių apdovanojimus.

Įdomu jeigu lentos viduryje yra elegantiškas scenarijus, tačiau galite pasirinkti iš kelių skirtingų stilių, todėl rinkitės porai tinkantį stilių.

5. „Le Creuset Round Casserole“ patiekalas

Jei ką tik sumokėjote už vestuves ir taupote povestuvinei kelionei ar hipotekai, mažai tikėtina, kad ketinate nusipirkti „Le Creuset“ patiekalą.

Tačiau šie nuostabūs indų gabalėliai tarnaus visą gyvenimą ir idealiai tiks visiems tiems, kurie dabar planuoja po vestuvinę vakarienę. Šiuose nėra labai daug, nuo sriubų ir troškinių iki vieno indo makaronų patiekalų, kepsnių ir net duonos kepimo.

Fantastiška, ilgalaikė dovana namams – ir ji yra aštuonių spalvų.

6. Smart Radio su „Bluetooth“

Šis radijas yra puiki vestuvių dovana poroms, ypač jei jos persikėlė į naujus namus. Jis ne tik siūlo krištolo skaidrumo radijo stotis, bet ir veikia kaip „Bluetooth“ garsiakalbis, įmontuotas „Spotify Connect“, taip pat „wifi“ ir USB prievadas, kad galėtumėte klausytis ir visos mėgstamos muzikos.

Galite naudoti savo išmanųjį telefoną, kad galėtumėte jį valdyti bet kurioje namų vietoje ir jis turi žadintuvo funkciją, todėl idealiai tinka važiuoti šalia stalo.

7. Individualizuotas durų kilimėlis

Naujiems namams gavusiems jaunavedžiams reikia pasveikinimo kilimėlio. Individualizuotas durų kilimėlis yra puikus būdas švęsti didelius gyvenimo etapus, kurių ką tik ėmėtės gyvenime – be to, jis atrodo ganėtinai stilingai!

8. Skanėstų krepšelis

Koks geresnis būdas porai pradėti vedybinį gyvenimą, nei jų laukiantis gardus skanėstų krepšelis?

Šis kenkėjas yra puikus grynos dovanos kupinas gėrybių, tokių kaip šampano triufeliai, pistacijos ir krešuoti kreminiai sausainiai. Be burbuliukų tai nebūtų konkurencija, todėl yra ir butelis.

9. Saulėgrąžų auginimo varžybų rinkinys

Konkurencinga pora? Šį mažą rinkinį galite įsigyti kaip papildomą dovaną su didesne dovana ir pradėti įdomų karą su žaliais pirštais!

Kiekvienas varžovas gaus po pakelį saulėgrąžų sėklų, biologiškai skaidžių sėklų vazonų ir išsamų sodinimo vadovą bei taisykles. Galbūt jūs galite padovanoti taurę per pirmąjį jų sukaktį aukščiausios saulėgrąžos nugalėtojui!

10. Vestuvių filmavimas

Paskutinė iš šio sąrašo dovana, kuri nustebins ne tik jaunikius, bet ir svečius – tai profesionalus vestuvių filmavimas.

Visi svečiai bus įamžinti nepakartojamame filme, taip pat galima sukurti savo scenarijų ir paprašyti, kad filmuotojas sektų pagal šį scenarijų. Tai bus nuostabi dovana, kuri įsimins visam gyvenimui.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme įdomiausias bei populiariausias dovanas vestuvių šventei 2021 metais. Norite, kad jūsų dovana išsiskirtų iš kitų ir būtų pati ekstravagantiškiausia? Rinkitės vieną ar kelis iš šių pasiūlymų.

Informacija yra parengta, vadovaujantis vestuviupartneris.lt medžiaga.