Stogo terasos įrengimas. Turint aukščiausios kokybės gyvenamąjį plotą, nenuostabu, kad tankiai apgyvendintose miesto vietovėse vis daugiau stogo terasų. Stogo terasos padidina gyvenamojo ploto kiekį, namų komfortą ir jūsų turto vertę. Džiaugiamės galėdami padėti jums ištirti įvairius stogo terasos variantus.

Stogo konstrukcijos laikomoji galia. Patikrinimas, ar stogas yra pakankamai tvirtas dabartine forma Mes rekomenduojame, kad statybos inžinierius apskaičiuotų stogo keliamąją galią. Taip pat turėtumėte pasikonsultuoti dėl laikomosios galios, reikalingos numatytam naudojimui. Ieškodami patarimo, nepamirškite apsvarstyti, kiek žmonių naudosis stogo terasa ir kaip norėtumėte ją įrengti. Pagal nykščio taisyklę, jūs galite pritaikyti keliamąją galią nuo 250 kg vienam kvadratiniam metrui.

Ribotas keliamosios galios stogas nereiškia, kad sprendimas baigėsi. Stogo terasą galite įrengti praktiškai ant bet kokio stogo su plokščiu paviršiumi. Tačiau kadangi norint įrengti stogo terasą gali prireikti tam tikrų investicijų (ypač jei reikia sustiprinti stogo konstrukciją), naudinga žinoti, kad galite sumažinti apkrovą pasirinkdami lengvus lauko baldus ir grindis.

Patekimas į stogo terasą

Stoginė nuo lietaus. Žinoma, jums reikės priemonės patekti į plokščią stogą. Jei turite pakankamai kvadratinių metrų, kad galėtumėte žaisti, ir turite pakankamai finansinių galimybių, galite apsvarstyti galimybę įrengti laiptinę. Tačiau stogo liukas yra tinkamiausias variantas daugumai stogo terasų, nes jis yra daug mažiau įkyrus būdas patekti į stogą ir užima mažiau vietos.

Jūsų stogo terasa yra vieta atsipalaiduoti tiek jums, tiek jūsų svečiams. Mes rekomenduojame kreiptis į stogo liuką su fiksuotais laiptais. Jei jūsų stogo terasą suprojektavo architektas, jis / ji įtraukia šį prieigos tašką į projektą. Taip pat galite susisiekti su laiptų tiekėju, kuris išmatuos, suprojektuos ir sukonstruos fiksuotus laiptus.