Žurnalinio stalo pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių, tačiau dažnai pamirštamų dekoravimo sprendimų, kuriuos turėsite priimti. Kavos staliukai dažnai yra centrinėje vietoje ir jie yra labai praktiški svetainės viduje. Galų gale, be kavos staliuko, kur mes įdėtume mėgstamus gėrimus, dekoro žurnalus, nuotolinio valdymo pultus?

Žurnalinis staliukas neabejotinai suteikia gyvenamajam kambariui daugiausiai charakterio. Paprastai jame yra asmeniniai daiktai ir namų savininkų dekoro akcentai, atspindintys jų asmenybę.

Štai keletas rekomendacijų ir idėjų, kaip išsirinkti geriausią kavos staliuką jūsų šeimos kambariui!

Kavos staliuko pasirinkimas

Žurnalinis staliukas turi būti proporcingas sofai. Kaip gera nykščio taisyklė, jūsų nusipirktas žurnalinis staliukas turi būti bent pusė jūsų sofos ilgio, bet ne ilgesnis nei pati sofa. Puikiai tinka gražus vidutinio ilgio kavos stalo ilgis – trys ketvirtadaliai arba du trečdaliai.

Kavos staliuko aukštis turėtų būti maždaug toks pat, kaip ir jūsų sofos sėdynės aukštis.

Kavos staliukų rūšys

Taigi, kokio tipo žurnalinis staliukas geriausiai tinka jūsų sofai? Na, tai priklauso nuo to, kokią sofą turite! Jei turite standartinę horizontalią sofą, rekomenduojame įsigyti ovalų arba stačiakampį žurnalinį staliuką. 

Jei turite L formos sofą, rekomenduojame apvalų ar kvadrato formos žurnalinį staliuką, kad jis gerai tilptų. Žinoma, jūs tikrai galite tai padaryti nesilaikydami šių taisyklių.

Kavos staliuko formos

Čia yra pagrindinės kavos stalo formos, iš kurių galite rinktis:

Ovalios formos kavos staliukai

Ovalūs kavos staliukai puikiai subalansuoja formą ir funkciją. Jie skatina judėjimą ir siūlo daug vietos daiktams laikyti viršuje. Čia nėra aštrių briaunų, todėl ovalūs stalai puikiai tinka žmonėms su vaikais!

Stačiakampiai kavos staliukai

Stačiakampiai žurnaliniai staliukai yra neabejotinai modernesni ir siūlo daugiausiai paviršiaus darbui.

Apvalios formos kavos staliukai

Apvalus žurnalinis staliukas tikrai gali pakviesti svečius ir daugiavaikes šeimas, kurios galbūt norės kartais pavalgyti aplink žurnalinį staliuką žiūrėdami filmą. Pridėkite keletą pufų ant grindų į kitą pusę, ir tai bus tarsi vakarėlis!

Kvadratinės kavos lentelės

Kvadratiniai žurnaliniai staliukai suteikia gražią ir simetrišką jūsų gyvenamosios erdvės išvaizdą. Jie yra praktiškiausia žurnalinio stalo forma ir kartais gali pasiūlyti laikyti daiktus po jo paviršiumi.

Alternatyvios kavos staliuko idėjos

Jums nereikia laikytis tradicinio žurnalinio staliuko, jei to nenorite. Daugelis šeimų nusprendžia naudoti kavos stalą, pagamintą iš netradicinių medžiagų ar daiktų. Pagalvokite: senovinis bagažinė kaip kavos staliukas ar blusų turgus!

Štai keletas alternatyvių kavos staliukų idėjų:

Osmanai

Kai kurie žmonės visiškai atsisako žurnalinio staliuko. Kiti renkasi šiek tiek modifikuotą kavos staliuko audinio variantą: osmanas! Galite lengvai įdėti mažą dėklą, kad sukurtumėte plokščią paviršių, kai jums to reikia. Daugelis patogiai turi ir saugyklų apačioje!

Kavos lentelių lizdas

Nauja interjero dizaino tendencija, kurią matome vis daugiau, yra inkilinis žurnalinis staliukas. „Nesting“ žurnaliniai staliukai yra 2–3 atskiros įvairaus aukščio ir dydžio lentelės, kurios gražiai sujungiamos, kad sudarytų kavos staliukų grupę. Lizdinis žurnalinis staliukas puikiai papildo jūsų kambarį.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme kaip išsirinkti geriausią žurnalinį staliuką savo svetainei, kokios būna jų rūšys bei formos.Tikimės, kad šis įrašas jus įkvėpė ir šiek tiek palengvino jūsų žurnalinio stalo sprendimą!

Informacija yra parengta vadovaujantis baldaiska.lt medžiaga.