Kiekvienas yra girdėjęs, kad kiekviena pramonė turi mitų bei gandų, kurie atbaido pirkėjus įsigyti tam tikrą prekę ar pasinaudoti bendrovės paslaugomis. Iš tikrųjų, automobilių nuomos sfera nėra išimtis ir taip pat turi savo mitų.

Šiame straipsnyje pristatysime 5 populiariausius mitus apie automobilių nuomą tam, kad jūs suprastumėte, kad nėra ko baimintis ir galima drąsiai naudotis tokiomis paslaugomis.

Automobilių nuoma yra labai brangus malonumas

Tai yra taip įprasta, kad net žmonės, neturintys vairuotojo pažymėjimo, tai girdėjo. Automobilio nuoma gali kainuoti daugiau pinigų tik dviem atvejais. Pirmojoje turėsite sumokėti daugiau, jei norite išsinuomoti aukštos klasės automobilį.

Antrame bus brangiau, jei paskutinę akimirką ieškosite išsinuomoto automobilio. Šios pramonės ekspertai yra įsitikinę, kad kartais pigiau išsinuomoti automobilį, o ne turėti jį.

Turiu mokėti net tada kai esu nekaltas

Šis mitas turi kažką bendro su ankstesniuoju. Žmonės dažniausiai tiki, kad jei automobilis yra blizgesnis, yra mažai galimybių apkaltinti juos apgadinimu. Keista, kad mitas vis dar gyvas, nes ekspertai pateikia neginčijamas priežastis, kodėl tai negali būti tiesa.

Pirma, kuo daugiau įbrėžimų, išsinuomotas automobilis turi kuo mažiau galimybių apkaltinti jus padarius žalą. Ką reikia žinoti, yra tai, kad kiekviename automobilyje yra byla, o žalos detalės aprašytos jo viduje.

Nėra priežasties manyti, kad nuomos kompanijos imtų iš jūsų daugiau mokesčių už jau buvusį defektą.

Didelė įmonė – patikimumas

Šis mitas, iš tikrųjų, yra nemirtingas, nes žmonės užtikrintai sieja dideles įmones su patikimumu. Ko galbūt nežinote, kad didesnės automobilių nuomos įmonės turi 2 didžiulius trūkumus.

Pirma, jie neatleis jums net mažos žalos. Jie privers mokėti už kiekvieną įbrėžimą. Antra, galimybė gauti asmeninį požiūrį yra mažesnė, palyginti su mažomis automobilių nuomos įmonėmis.

Didieji turi sutartis su oro uostais ir turistai nepagalvoja prieš nuomodami iš jų, bet jūs norite tai padaryti protingiau, ar ne. Iš anksto atlikite namų darbus. Neleiskite, kad paplitę mitai jus apgautų. Kredito suteikimas mažai įmonei gali būti puiki jūsų kelionės pradžia.

Su nuomojamu automobiliu galima viską padaryti, kai už tai sumokama

Šis mitas yra tikrai juokingas, nes žmonės tiki, kad su nuomojamu automobiliu gali viską padaryti, kai už tai moka. Paprastai gyvenime grįžta tai, kas vyksta aplink.

Kitaip tariant, nuomos kompanijų tikslas nėra paimti visus jūsų pinigus, kad nepriekabiautų prie automobilio. Jie nori, kad jus tenkintų jų paslaugos. Jiems bus puiku, jei kitą kartą viešėdami mieste naudosite jų nuomojamus automobilius.

Be to, jie tikisi, kad rekomenduosite juos savo draugams ir pažįstamiems. Na, jei turite gražios patirties, kodėl gi ne?

Palankesnės sąlygos

Tai nėra telekomunikacijų verslas. Nemanykite, kad gausite geriausias sąlygas, jei kiekvieną kartą išsinuomosite automobilį iš kitos įmonės. Šis mitas daugelį žmonių suklaidina.

Automobilių nuomos įmonės dažniausiai dirba su turistais. Štai kodėl jie neturi daug lojalių klientų. Žinoma, kaip ir bet kuris kitas verslas, jie būtų laimingi, jei žmonėms patiktų jų paslauga ir ja būtų naudojamasi ne vieną kartą.

Tai yra priežastis, kodėl jie tiems klientams suteikia viliojančias sąlygas ir kainas. Jei atsitiktų rasti išsinuomotą automobilį, kuris patenkintų visus jūsų poreikius, geriau jo nekeiskite be priežasties.

Apibendrinimas

Yra keletas tikrai svarbių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš išsinuomojant automobilį, tačiau juos turėdami omenyje, jūs netapsite gandų ar mitų auka. Būkite protingesni ir išsinuomokite automobilį įmonėje, kuri mielai įsimins jūsų kitą kelionę!

Informacija yra parengta vadovaujantis sitandgo.lt medžiaga.