Taigi, kaip pasirinkti jutiklius, kurie atitinka kelis kliento našumo reikalavimus? Pasižiūrėkime, kaip rasti tik tai, ko ieškote pagal savo našumo reikalavimus arba dizaino poreikius.

Pirmiausia nuspręskite, kokia yra jutiklio programa. Tada turėsite paklausti kai kurių iš šių pagrindinių dalykų. Klausimai, pavyzdžiui, kaip ekstremali temperatūra ar korozijos pobūdis išmatuotas? Ar aplinka yra vibracijos iššūkis? Koks slėgio diapazonas turi būti matuojamas psi, barais, coliais vandens ir kt. Kiek laiko esate pasiruošę skirti jutiklio integracija, ar jis turi būti pasirengęs įdiegti ir pamiršti? Koks yra slėgio tipas? Kiek tiksliai turi būti matuojamas slėgis? Ir, tiesiog kaip svarbu, kokie yra dydžio ir kainos apribojimai?

Istoriškai iškilo stabilumo problemų, tokių kaip dreifas bėgant laikui ar jutiklių reakcija temperatūros ir drėgmės kraštutinumai. Dar neseniai OEM gamintojai turėjo kalibruoti jutiklius, o galutiniai vartotojai padarė tą patį. Tai buvo didelis laiko ir pastangų bei galutinio pritaikymo išeikvojimas nukentėjo pakartojamumas ir patikimumas. Produkto dizaino dydžiai ir toliau mažėjo, tačiau jutiklis miniatiūrizacija dažnai vėlavo. Buvo sunku rasti modulinį dizainą ir lankstumą įvairiuose stiliuose ir parinktyse.

Tada slėgio jutiklio konstrukcija pradėjo keistis. Buvo naujos rūšies silicio slėgio jutikliai atidengtas, kuris radikaliai paveiks dizaino inžinierių patirtį, nes jutikliai galėtų iš anksto sukalibruoti ir kompensuoti temperatūrą. Jutiklių technologijos pažanga, tai reiškė šie prietaisai buvo nuoseklūs, patikimi ir tikslūs.

Kokybiško slėgio jutiklių reikėtų ieškoti patikimuose vietose, kur jums bus garantuota kokybė ir išsami konsultacija. Temperatūros daviklis – tai prietaisas kurio nereikėtų pirkti pas bet ką ir bet kur. Kreipkitės į tokius specialistus, kurie garantuoja daikto kokybę ir suteikia jam garantiją.