Logistikos sistema yra organizacijų, žmonių, veiklų, informacijos ir išteklių, susijusių su fiziniu produktų srautu iš tiekėjo į klientą, tinklas. Platinimas: galutinių produktų gabenimas iš gamyklų į sandėliavimo vietas (sandėlių) tinklą ir iš ten galutiniams vartotojams.

Logistikos valdymas yra tiekimo grandinės valdymo komponentas, naudojamas klientų poreikiams patenkinti planuojant, kontroliuojant ir įgyvendinant veiksmingą susijusios informacijos, prekių ir paslaugų judėjimą ir saugojimą iš vienos paskirtos vietos į kitą vietą. Logistikos sistemas sudaro trys pagrindinės veiklos sritys: užsakymų apdorojimas, atsargų valdymas ir krovinių gabenimas.

Logistikos sistemą sudaro įrenginių rinkinys, teikiantis transportavimo paslaugas. Patalpos – tai vietos, kuriose apdorojamos medžiagos, pvz., gaminamos, saugomos, rūšiuojamos, parduodamos ar vartojamos. Taip pat logistikos valdymo sistema apima ir gamybą ir surinkimą, centrus, sandėlius, paskirstymo centrus, perkrovimo punktus, transporto terminalai, mažmeninės prekybos vietos.

Logistikos valdymo sistema, terralogistics.lt tai priemonė, padedanti įmonei pasiekti geriausių rezultatų. Sukonkretinti visą turi informaciją, sekti, planuoti kontroliuoti. Tokios sistemos įdiegimas įmonėje, pagerina ne tik darbuotojų veiklą, tačiau ir sumažina klaidų pasitaikymą, sumažina kaštus ir sukurią vidinę tvarką įmonėje. Įmonės dirbančios su tokiomis platformomis gali vienu metu atlikti keletą svarbių darbų, tai ne tik stebėti ir planuoti sklandų darbą, tačiau ir siųsti ar sisteminti įmonės duomenis. Logistikos valdymo sistema gali tikrai padėti jums puikius ir stiprius pamatus tobulėjimo link.

Ką svarbu žinoti, tai kiek tokia sistema įmonei gali kainuoti. Svarbu suprasti, kad kaina priklauso ne tik nuo pačios sistemos, bet ir nuo procesų, tokių kaip pačios sistemos įdiegimas, instaliavimas, priežiūra ar prireikus ir techninė pagalba. Bet kokiu atveju, jei nuspręsite diegti tokią sistemą savo įmonės viduje, pasidomėkite vyraujančiomis kainomis.