plauku dazymas

Madingi plaukų dažymai ir šukuosenos

Kiekvienais metais mados keičiasi, todėl ir plaukų dažymai, kirpimai bei šukuosenos vis išeina iš mados, o juos pakeičia nauji būdai išsiskirti iš minios. Gražiai sutvarkyti plaukai visuomet svarbu, kadangi taip keičiamas įvaizdis, pabrėžiami veido bruožai. Plaukai gali pabrėžti ir charakterį ar gyvenimo būdą, todėl labai svarbu atrasti tai, kas labiausiai jums tinka.

Kasdienai visuomet norisi lengvų šukuosenų, kurias padaryti nėra sudėtinga, todėl šiuo atveju labai laimi trumpaplaukės. Joms rūpintis plaukais reikia mažiau, o ir jų priežiūra dažnai užtrunka daug mažiau. Žinoma, ilgaplaukėms daug lengviau keisti įvaizdį šukuosenomis ar kirpimais, tačiau trumpaplaukės neprivalo būti nuobodžios – įvaizdį kuo puikiausiai padėti pakeisti gali loreal plaukų dažai. Kiekvienai merginai tinka skirtingi atspalviai, todėl svarbiausia atrasti tai, kas išreiškia asmenybę ir tinka prie veido bruožų. Trumpi plaukai, tiksliau būtent kare tipo kirpimas labai ilgai neišeina iš mados ir kiekvienais metais jis vis atsiranda mados sąrašų viršuje. Žinoma, trumpi plaukai tinka ne kiekvienai, todėl būtina pasikonsultuoti su specialistu.

Jei ilgi plaukai nėra jūsų siekiamybė, tuomet galima išbandyti ir lob kirpimą, kuris labai panašus į kare tik yra ilgesnis – iki pečių. Tai labai paprasta, bet stilinga šukuosena, su kuria tikrai neatrodysite nuobodžiai, o ir formuoti plaukus galėsite visai. Garbanos, plaukų aksesuarai, kasytės ir plaukų dažymas tikrai padės kasdien stebinti aplinkinius išskirtinumu. Loreal plaukų dažai padės keisti plaukų spalvą pagal naujausias tendencijas, todėl kaskart galėsite atrodyti vis kitaip.

Jei plaukų kirpti nesinori, tuomet atsinaujinti galima tik skirtingomis šukuosenomis ir spalvomis. Arklio uodega visiems puikiai žinoma šukuosena ir daugeliui ji nepatinka dėl to, kad plaukai atrodo lyg būtų per daug prigludę, todėl galite susirišti uodegą kiek aukščiau. Taip pat turint ilgus plaukus galima keisti įvaizdį pasirenkant skyrimą vis kitoje vietoje. Galima paįvairinti išvaizdą segtukais arba pasirinkti modernius dažymus sruogelėmis, kurios labai pagyvins veidą. Loreal plaukų dažai padės atsinaujinti, todėl galėsite mėgautis nauju įvaizdžiu, atrodyti madingai ir stebinti kitus pokyčiais.

sausas sampunas
Ankstesnis įrašas Sausas šampūnas akimirksniu atgaivins plaukus
Sekantis įrašas Prie jūros esantys miesteliai gali pasiūlyti gražių vaizdų
Close