Nesvarbu, ar einate į saloną lakuotis nagų, ar lepinatės namuose, svarbu prižiūrėti rankų ir kojų nagus. Specialistai žino, kad išlaikyti sveikus nagus gali būti iššūkis. Dėl namų ruošos darbų ir veiklos lauke nagai lengvai susilpnėja ir tampa trapūs, todėl nagai skilinėja ir lūžinėja. Jau nekalbant apie įprastą nagų laką ir gėlinį nagų laką, taip pat gali susilpnėti jūsų nagų emalis. Nuoseklus nagų gydymas naudojant natūralias nagų priežiūros priemones – nuo drėkinančio odelių aliejaus su geriausiu natūraliu laku iki netoksiško nagų lako valiklio – padės sustiprinti jūsų nagus, o ne skilinėti. Peržiūrėkite žemiau pateiktą geriausių natūralių nagų priežiūros produktų sąrašą – jie yra ekologiški, nekenksmingi ir švelnesni jūsų rankoms bei kojoms. Taip pat kokias priemones reikia turėti namuose, norint pasidaryti manikiūrą, kaip salone.

Palepinti nagus namų sąlygomis jums visada padės manikiūro rinkinys. Šiame rinkinyje yra bekvapis odelių aliejus, nagų dildė, šepetėlis, viena didelė nagų kirpimo mašinėlė, odelių stūmiklis ir nagų blizginimo blokas nepriekaištingam manikiūrui. Kiekviena grožio priemonė skirta padėti jums išlaikyti sveikus nagus visame procese, nuo pradžios iki galo.

Vienos iš svarbiausių priemonių gražiems nagams yra nagų dildės. Be jų jūs neišgausite gražios nago formos. Su nagų dilde jūs taip pat ir patrumpinsite nagus iki norimo ilgio. Tik reikia nepamiršti, kad nagų dildės, kaip dantų šepetukas, reikalauja higienos dėmesio jas naudojant ir dalinantis su kitais. Kitas svarbus aspektas, kad nagų priemonės turi būti ekologiškos ir nekenksmingos jūsų odai. Tad patarimas rinktis kokybiškas priemones.

Smagu tas, kad šiai dienai galime pasidaryti pilną gėlinį lakavimą namuose ir patys. Tam reikia tik specialių lakų ir UV led lempos. Led lempos šiai dienai yra labai populiarus pasirinkimas, kaip ir jų didelė pasiūla. Tad turint tokią lempą namuose, jūs labai lengvai pasidarysite profesionalų nagų manikiūrą.