Vengiate lytinių santykių, nes per brangu pirkti apsaugos priemones? Jeigu manote, kad tos kainos, kurios matomos prekybos centruose, galioja visur kitur, jūs labai klystate. Lytiniai santykiai gali ir nebūti tokie „brangūs“, jeigu prezervatyvus pirksite iš atitinkamų vietų. Aiškiau kalbant, prezervatyvai pigiau šiuo metu siūlomi specialiose erotinėmis prekėmis bei apsaugos priemonėmis prekiaujančiose el. parduotuvėse. Kainos ten yra ženkliai mažesnės, todėl lytinius santykius galėsite paįvairinti gerokai dažniau ir pasekmės bus tik minimalios. Tiesa, prezervatyvus internetu perkantys asmenys taipogi turi pasidomėti apgavystėmis. Mat, internete randama daug pardavėjų, kurių tikslas yra įbrukti nekokybiškas apsaugos priemones, kurios paženklintos žinomais prekiniais ženklais.
Jeigu propaguojate tik kažkokio vieno prekės ženklo produkciją, tai dar nereiškia, kad visur tokie prezervatyvai bus pigūs. Iš pradžių turi pasidomėti klastotėmis. Jas dažniausiai siūlo nelegalia prekyba užsiimantys asmenys. Tokių prezervatyvų pardavinėjimas gali užtraukti teisinę atsakomybę. Blogiausia tai, kad neretai pirkėjai susigundo ženkliai mažesnėmis kainomis. Tačiau po kurio laiko suprantama, kad tų prezervatyvų kokybė yra nulinė. Jeigu norite išvengti tokių apsaugos priemonių įsigijimo, jums teks plačiau pasidomėti kurios internetinės parduotuvės užsiima legalia prekyba. Jose ir rasite geriausią kainos ir kokybės santykį. Labai svarbu atminti, kad el. parduotuvėse prezervatyvų kainos yra mažesnės nei prekybos centruose ir dėl to stebėtis nereikėtų, tuo labiau – nereikėtų įtarinėti el. parduotuvių.
Pirmiausia jums reikėtų pasidomėti kurios internetinės parduotuvės prekyba šiomis apsaugos priemonėmis užsiima jau ne pirmus metus. Pačios seniausios el. parduotuvės dažniausiai užima didžiausią rinkos dalį. Jos gali pasiūlyti kokybišką ir visus standartus atitinkančią produkciją, kurią naudoti lytinių santykių metu bus saugu. Kaip bebūtų, jeigu dairysitės į dar pigesnius gaminius, tuomet kaip minėta – rizikuosite įsigyti klastotes, kurios yra niekam tikusios.
Internetu prezervatyvais prekiaujančių el. parduotuvių pasiūlymai šiuo metu yra be galo naudingi dėl to, kad išleidžiant nemažą sumą, pirkėjui suteikiama galimybė nemokėti už pristatymą arba tiesiog jam bus taikoma speciali nuolaidą. Pažiūrėkite į specialius pasiūlymus – prezervatyvų rinkiniai kainuoja dar pigiau ir ji jums gali padėti iš esmės sumažinti išlaidas.