Pastaruoju metu nesunku pastebėti sausus šampūnus parduotuvių lentynose. Tai tikra revoliucija grožio srityje, padedanti ekstra atvejais džiaugtis puikiai atrodančiais plaukais. Daugelio grožio produktų gamintojų tikslas yra kaip įmanoma labiau palengvinti kasdienybę, todėl nieko keisto, jog rinkoje atsiranda vis inovatyvesnių sprendimų. Sausas šampūnas – puikus gelbėtojas, kai plaukų išplovimui nelieka laiko, tačiau reikia skubėti į darbą ar susitikimą. Tai puikus palydovas ir kai kuriose kelionėse, kai ne visuomet yra galimybė galvą plauti įprastu būdu. Vos per kelias minutes sausas šampūnas grąžina plaukams dailią išvaizdą ir švaros pojūtį. Jei su šiuo produktu artimai susidurti dar neteko, verta sužinoti apie jo savybes bei naudojimą.

Sauso šampūno savybės

Sausų šampūnų technologija vis tobulėja ir stengiamasi sukurti kuo geresnį, švelnesnį produktą, kuris taptų ne tik ekstra atvejais naudojama, bet ir kasdienoje pritaikoma pagalbine priemone. Dažniausiai jų sudėtyje galima rasti įvairiausių grūdinių kultūrų ekstraktų, kurie ir būna šampūno pagrindas. Jie naudingi tuo, kad puikiai sugeria riebalų perteklių, todėl plaukų paviršius ir vėl atrodo švarus, be riebalinio sluoksnio. Tai labai paprastas, patogus ir, žinoma, efektyvus būdas džiaugtis švara be jokio vandens.

Kolkas šis šampūnas nėra naudojamas kasdien, kadangi pakeisti įprasto galvos plovimo būdo negali. Tokioje priemonėje nėra komponentų, reikalingų galvos odos valymui. Sausas šampūnas kol kas valo tik plaukus, todėl yra tinkamas ne visais atvejais. Žinoma, moterys ir vyrai, turintys riebius plaukus, sausą šampūną gali naudoti ir kaip papildoma priemonę, kuri padėtų susitvarkyti su itin greitai susiriebaluojančiais plaukais, kuriems dažnas galvos plovimas nėra į naudą. Taigi, tokiais atvejais galima sauso šampūno naudojimą kaitalioti su įprastu galvos plovimu.

Sausų šampūnų naudojimas ir patarimai

Sausą šampūną naudoti išties nesunku. Jis yra purškiamas, todėl svarbiausia tolygiai produktu apipurkšti plaukų šaknis. Tuomet švelniais judesiais reikia šampūną įtrinti į galvos odą. Pasiskirsčiusi priemonė per porą minučių sugeria riebalus, tad reikia šiek tiek luktelti, kol veiklieji ingredientai padaro savo darbą. Tuomet plaukai turi būti iššukuojami, jog būtų pašalintas šampūno perteklius, likučiai.

Nors naudojimas neatrodo labai sunkus, tačiau keliais patarimais vadovautis yra būtina, norint, jog plaukai atrodytų dailiai. Pirmiausia, nereikėtų sauso šampūno purkšti laikant buteliuką arti galvos, nes taip bus labai sunku paskirstyti priemonę. Geriausia laikyti buteliuką 10 centimetrų atstumu. Taip pat reikėtų stengtis priemonę purkšti po plaukais, pakeliant vis po kelias sruogas, o ne ant jų. Taip išvengsite matomų priemonės likučių ant plaukų paviršiaus. Prieš plaukus purškiant šampūnu, nepamirškite jų gerai iššukuoti.

Naudojant nekokybiškus sausus šampūnus galima susidurti su tokia problema, kai po priemonės naudojimo lieka labai matomi, neiššukuojami ir nepradingstantys, į miltus panašūs likučiai, kurie atrodo išties neestetiškai. Norint pašalinti prastos priemonės likučius, prireikia įprasto galvos plovimo, todėl iš tokio sauso šampūno nelieka jokios naudos. Rekomenduojama rinktis gerai vertinamus, kokybiškus produktus. Tuomet sausų šampūnų naudojimas paliks tik gerą patirtį.