Šiandien paspirtukas yra bene populiariausia susisiekimo priemonė mieste, jis taip pat leidžia grožėtis nuostabiais vaizdais ir net neužima daug vietos bute.

Išmokti važiuoti elektriniu paspirtuku yra daug lengviau nei vairuoti dviratį ar automobilį. Paspirtuką gali įvaldyti kiekvienas, nepaisant įgūdžių ir techninių žinių lygio. Jums net nereikia dalyvauti specialiuose mokymuose.

Didžiųjų miestų gyventojams kelionė į darbą ir iš jo trunka ilgai. Dėl spūsčių ir perpildyto eismo piko metu žmonės priversti ryte išvykti daug anksčiau ir kelias valandas praleisti kelyje. Laikas yra vienas vertingiausių išteklių, o elektrinis paspirtukas, kaip transporto priemonė jį taupo, nesvarbu, kokį atstumą turite nuvažiuoti. Naudodamiesi elektriniu paspirtuku nereikia prisitaikyti prie viešojo transporto, eiti pėsčiomis iki autobusų stotelės, laukti įprasto autobuso ar stumdytis sausakimšame autobuse.

Didžiulis elektrinių paspirtukų pliusas yra jų ekonominis pelningumas, palyginti su kitomis transporto priemonėmis. Vidutiniškai per valandą elektrinis paspirtukas sunaudoja apie 280 W, o pilnai įkrauti transporto priemonę reikia nuo 2 iki 5 valandų.

Didelis saugumas, palyginti su kitomis, greitesnėmis transporto priemonėmis. Šiuolaikiniuose elektriniuose paspirtukuose yra tokios saugos priemonės kaip rankinis pagreičio valdymas, automatinis išjungimas, galiniai stabdžiai, galiniai žibintai. Norėdami jaustis užtikrinti kelyje, galite net apriboti maksimalų paspirtuko greitį.

Paspirtuką lengva manevruoti vingiuotais keliais ir greitai judėti iš vieno taško į kitą. Be to, jie gali būti naudojami tiek pėsčiųjų ir dviračių takuose.

Nusipirkę elektrinį paspirtuką galite žymiai sumažinti anglies dvideginio išmetimą. Visas pasaulis siekia sumažinti išmetamų teršalų kiekį, todėl artimiausiu metu visi turime pradėti daryti didelius pokyčius. Elektrinius paspirtukus galima įkrauti ir nuvažiuoti ilgus atstumus. Kai kurie modeliai akumuliatoriui įkrauti važiuodami naudoja net energijos atkūrimo sistemą.