Elektroninio verslo mastai didėja sulig kiekviena diena. Nuolat yra leidžiamos naujos technologijos kurios praktiškai yra akimirksniu implementuojamos versliniam naudojimui. Ar tai būtų priemonės efektyviau dirbti su klientu, paskirstyti užduotis komandoje, o gal tiesiog pagerinti bendrą komandos efektyvumą.

Būtent toks komponentas yra vis labiau šiuolaikiniame versle populiarėjančios verslo valdymo sistemos. Jos galima sakyti, padeda visiems pagrindiniams verslo sistemoms – nuo tiekimo priežiūros iki projektų ar mokesčių valdymo sistemų.

Šiame straipsnyje apie tai – kaip verslo valdymo sistema po truputį tampa sudėtine e.verslo dalimis.

Kokiu principu veikia verslo valdymo sistemos?

Verslo valdymo sistemos pagrindinį tikslą gali būtų apibendrinti labai paprastai – automatizuoti kaip įmanoma daugiau procesų verslo veikloje, tam, kad kur kas našiau ir optimaliau būtų galima vykdyti jos veiklą.

Tik pagalvokite kiek kartų jums yra buvusi panaši situacija: pamiršote kaip vadovas informuoti savo komandą apie tam tikrus projekto pasikeitimus, galbūt darbuotojas užmiršo ar suklydo ne taip atlikdamas paskirtą užduotį, o gal tiesiog laiku neatrašėte į kliento atsiųstą elektroninį laišką.

Tokių dalykų esant integruotai verslo valdymo sistemai paprasčiausiai nebeliks. Žemiau pateikiame keletą realių pavyzdžiu kokie sprendimai gali būti pritaikyti VVS pagalba jūsų įmonėje.

  • Optimalus bendravimas su klientais – viena iš dažniausių priežasčių dėl ko verslininkai ryžtasi integruoti tokią sistemą savo įmonėje. Augant bendrovėms mastams, natūralu, jog atsiras ir daugiau klientų su kuriais dirbsite tuo pačiu metu. VVS jums leis matyti visus klientus su kuriais dirbate, efektyviau paskirstyti visus vykdomus darbus, na ir žinoma, palaikyti tinkamą komunikaciją.
  • Logistinių sistemų suefektyvinimas – kitas dalykas su kuriuos dažnai susiduria įmonės – tai problemos su logistinės sistemos optimizavimu. Verslo valdymo sistema gali padėti jūsų bendrovei tinkamai matyti ir valdyti įmonę pasiekiančius išteklius, gamybos procedūrą ir žinoma, produkto pardavimą klientams.
  • Analitika – dar viena stambi sritis kur įmonėms dažnai trūksta efektyvumo yra jos analitinė pusė. Su verslo valdymo sistemos pagalba, labai paprastai ir efektyviai jūs galėsite rinkti ir stebėti įmonės aktualiausius analitinius duomenis, na ir pagal tai priimti aktualius jai sprendimus.

Šios sistemos norėčiau savo verslui. Kaip galėčiau išsirinkti?

Verslo valdymo sistemų rinka po truputėlį vis labiau auga. Kiek pasidomėjus matyti, jog didžiausi pasaulio technologijų gigantai jau sėkmingai siūlo savo VVS variantus. Kaip pavyzdys, Oracle turi JD Edwards sistemą, Microsoft – Dynamics AX, na o kur dar Amazon ir daugelis kitų.

Savaime aišku, tokios sistemos kartu integruojasi už labai didelę kainą, todėl tik itin daug sau galinčios leisti bendrovės renkasi jas integruoti kasdieniam naudojimui.

Džiugu, kad rinkoje yra ne ką mažesnių alternatyvų, už kur kas mažesnius kaštus. Štai lietuvių įmonė „Contour Enterprise“ – siūlo universalius sprendimus kurie gali būti labai lengvai pritaikyti praktiškai kiekvieno tipo verslui.

Manome, jog jeigu nenorite leisti milžiniškų sumų, tačiau tuo pačiu siekiate efektyvumo – tai yra vienas iš geriausių galimų jums sprendimų.

Viskas ką jums reikės atlikti – tiesiog susiekti sau patogiu metu su šia įmone ir tiksliai nurodyti kokio sprendimo verslui jūs ieškote. Tikėtina, jog rasite tikrai nuostabų kompromisą kurį nuostabiai įtrauksite kasdieniam naudojimui.

Pabaigai

Šiame straipsnyje aptarėme tai, kaip VVS po truputį tampa esmine, sudėtine modernaus verslo dalimi. Na, o norint gero sprendimo savo įmonei, tikrai nebūtina leisti milžiniškų sumų.

Informacija yra parengta vadovaujantis contourenterprise.lt medžiaga.